Lennart Jirlow färglitografi
2018-01-24
515203
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln", signerad L Jirlow, 235/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bladmått 55,5x73 cm
oramad
gulnad