Vas Kina 1900-tal
2018-01-24
515198
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, troligen 1900-talets andra hälft, dekor av fågelpar i magnoliaträd, höjd ca 42,5 cm