Karmstolar, 1 par, Swedish Modern
2018-01-26
515068
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Swedish Modern, 1930/40-tal, furu, stoppad fast ullklädsel, höjd 79 cm
slitage