Viktor Petrovich Zhurakovski oljemålning
2018-01-25
515059
| Klubbat belopp | 400 EUR |
| Utropspris | 600 EUR |
VIKTOR PETROVICH ZHURAKOVSKI (1928-2001):
"Badare", signerad och daterad -92, olja på duk, ca 70x70 cm