Madeleine Pyk litografi
2018-01-23
515049
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Oktober, signerad och numrerad 245/250, färglitografi, bildmått 49x36 cm,
oramad