Ferdinand Boberg blandteknik
Closed
2018-01-23
514999
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Bondgård vid Lid i Svinhult Östergötland", signerad och daterad Boberg 1921-41, blandteknik, 14x18 cm