Lisa Larson ´´Emma´´ figurin
2018-01-23
514985
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, "Emma", figurin, stengods, Gustavsberg, signerad Lisa. L., formgiven 1958-73, höjd ca 16 cm
Bruksslitage, krackerling