Sideboard 1900-tal
2018-01-24
514955
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, 4 lådor, skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd 74, 150x42 cm
Bruksslitage, repor