Lara Bohinc ring sterlingsilver
2018-01-24
514915
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARA BOHINC, ring, sterlingsilver, ringstorlek ca 17,5 mm (märkt invändigt M), vikt ca 28 g
Med invändig namngravyr, repor, bruksslitage