Karl Bergman oljemålning
2018-01-23
514902
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Hamnbild med båtar, signerad K. Bergman, olja på duk, ca 57x100 cm