Gideon Börje oljemålning
2018-01-22
514837
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Kvinnlig modell, signerad G Börje, olja på duk, ca 73x60 cm