Angelica Wiik färglitografi
2018-01-22
514827
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 232/290, ca 58,5x40 cm, oramad