Bengt Fransson oljemålning
2018-01-22
514805
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Motiv från slussen, Stockholm, signerad, olja på duk, ca 35x26 cm