Fat fajans
2018-01-22
514793
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, fajans, 1700-tal, dekor av fåglar och blommor, ca 23x33 cm
Sprcika, lagningar