Uno Vallman pastell
2018-01-22
514775
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1959, pastell, ca 31x48,5 cm