Roland Svensson
2018-01-22
514774
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonbris", signerad Roland S, 211/310, färglitografi, bildmått ca 26x38 cm.