Karl Axel Persson färglitografi
2018-01-21
514770
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiskt landskap, signerad och daterad K A Persson -77, 103/375, färglitografi, ca 29x39 xm