Hans Ångsäter oljemålning
2018-01-21
514693
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS ÅNGSÄTER (född 1935): "Nymåne", monogramsignerad, olja på pannå, ca 49,5x48,5 cm