Guanyin Blanc de Chine
2018-01-21
514600
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUANYIN, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, höjd ca 30 cm
Nagg, något sned