Edvin Ollers oljemålning
2018-01-21
514591
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1946, olja på duk, ca 39x46 cm