Broscher
2018-01-20
514550
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCHER, 2 st, silver, filigranteknik med infattade fasettslipade röda och gröna glasstenar på förgylld botten, stämplad BH sannolikt för firma Bernhard Hertz samt imp, respektive delvis otydliga stämplar 826, mått inklusive kedjor ca 10x5,5 respektive ca 6x4 cm, total vikt ca 60 g, medföljer lös äldre kedjelänk