Anders Zorn etsning Sommar
2018-01-26
514519
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, 17,7x12 cm
LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211