Belgisk slaglåspistol
2018-01-20
514423
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 800 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, avskruvbar pipa, Liege-stämplad, graverat boxlås, dold avtryckare, valnötskolv, längd 13 cm