Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALFRED HERMANN HELBERGER (1871-1946): "Verschneite bäume", signerad o daterad 1935, ca 34x44cm
Zustandsbeschreibung
514412
2018-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner