Golvlampa 1900-talets andra hälft
2018-01-20
514365
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, svartlackerade detaljer, höj- och sänkbar
Brukslitage, smärre ytskador