Carl Malmsten skänk
2018-01-19
514332
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL MALMSTEN, skänk, Herrgården, 1900-talets andra hälft, ek, märkt Bodafors design Carl Malmsten höjd ca 96, 150x39 cm
Bruksslitage, nyckel finns att avhämta på utlämningen, nyckeln böjd