Zoia, oljemålning
2018-01-19
514223
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZOIA, Krukovskya Lagerkrans,Tunis, olja på pannå, signerad Zoia 1933, 41x33 cm
Färgbortfall