Joakim Allgulander
2018-01-19
514219
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Red Scape", signerad och numrerad Joakim Allgulander 65/200, färglitografi, bladmått ca 64x64 cm