Lisa Larson ytterfoder
2018-01-19
514210
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad LIsa L Made in Sweden, höjd 24, diameter 17 cm
Fotring med tillverkningsdefekter/nagg