Roberto Matta färgetsning
2018-01-19
514209
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad X/XXX, färgetsning på japanpapper, bildyta ca 27 x 36,5 cm