Petter Thoen
2018-01-20
514204
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "OMG! She remains famously single!", signerad Thoen, numrerad 7/30, färglitografi, ca 60x40 cm