Petter Thoen
2018-01-19
514203
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 24/30, digital print, bladstorlek ca 49,5x 50 cm