Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Flicka med riddarsporrar, signerad och daterad Naemi Eriksson -88, olja på pannå, ca 55x46 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
514188
2018-01-20