Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Kärlek", signerad och daterad Naemi Eriksson -76, olja på pannå, ca 47x61 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
514187
2018-01-20