Kaffekanna silver
2018-01-18
514184
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, hamrad dekor, höjd ca 21 cm, vikt ca 576 g
Smärre stötskador