Ring 14 k guld rosenstenar
2018-01-21
514168
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 14 k guld, skuren svart agat intaglio föreställande romersk krigare, sidodekor på vardera sida med 6 smådiamanter med rosenslipning, vikt ca 6,9 g
Agat med repor, rosenstenar med hack och skador