Oidentifierad konstnär olja
2018-01-19
514130
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Äldre man och pojke, signerad och daterad VK 1900, olja på duk, 104,5x71 cm
retuscher