Bägare silver
2018-01-18
514120
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, 1900-tal, rokokostil, graverad dekor, fantasistämplar, höjd 19,5 cm, vikt ca 470 g