Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild med segelbåt, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 45x63 cm
514035
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här