Gunnar Nylund bordslampa
2018-01-18
514003
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GUNNAR NYLUND, bordslampa, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, glaserad chamotte, höjd exkl skärm ca 31 cm
Nagg på fotringen