Scroll Kina 1900-tal
2018-01-17
513966
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 85x50 cm
Delvis släppt från montering