Scroll Kina
2018-01-17
513955
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av tiger, kalligrafi samt två sigill, ca 47x57 cm
Veck, fläckar, gulnad överkant