Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUAI ZHI, tusch samt akvarell på papper, Kina, 1900-talets slut, motiv av trädgårdsklippa och blommor, kalligrafi, två sigill, ca 49x43 cm
513927
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här