Scroll Kina 1900-tal
2018-01-18
513927
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUAI ZHI, tusch samt akvarell på papper, Kina, 1900-talets slut, motiv av trädgårdsklippa och blommor, kalligrafi, två sigill, ca 49x43 cm