Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUAI ZHI, tusch samt akvarell på papper, Kina, 1900-talets slut, motiv av trädgårdsklippa och blommor, kalligrafi, två sigill, ca 49x43 cm

513927

2018-01-18