Scroll Kina 1900-tal
2018-01-17
513918
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av fåglar, kalligrafi samt sigill, ca 112x38 cm
Fläckar