Orientmatta
2018-01-17
513849
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, armenisk, östra Kaukasus, 1900-talets början, ca 277x122 cm
Bruksslitage, slitage på fransar.