Klubbat för:
2 200 SEK
4 000 SEK
MARCUS STONE (1840 -1921) tillskriven, "Kvällen innan Bartolomeinatten" (1572), skiss i olja på duk, ca 25 x 41 cm.
Några lagningar.
513840
2018-01-17