Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 1 par, s.k Dantestolar, 1800-talets slut, massiv mahogny med skuren dekor, skinnklädsel, höjd ca 74, sitthöjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Trasig klädsel, slitage
513823
2018-01-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner