Collier lapis lazulikulor
2018-01-17
513775
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COLLIER, lapis lazulikulor ca 6,2 mm, lås, förgyllt satinerat silver, längd ca 48 cm, RING, 14 k guld, lapis lazuli, pärlemor samt diamanter totalt ca 0,04 ct, ringstorlek 16,7 mm, ringens vikt ca 2,8 g
Bruksslitage, pärlemor med slitage