Trumma 1900-tal

Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal
Trumma 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRUMMA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing samt lister i bemålat trä, höjd 41, diameter 61 cm, inkl. klubba

Bruksslitage

513660

2018-01-16