Lennart Jirlow färglitografi
2018-01-17
513629
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 37/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46 x 61cm